Aktuality

Neděle, 02. listopad 2014:

Kávové nápoje pro zahřátí

Irská káva, námořnické caffé latte aj. Kávové nápoje, které skvěle chutnají a navíc zahřejí. Recepty nejsou složité a nápoje si každý může jednoduše připravit doma.

..více

Pondělí, 27. říjen 2014:

Docent Kohout vystoupil na "kávové" tiskové konferenci

Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD. vystoupil 23. 10. 2014 na tiskové konferenci Fóra zdravé výživy. Tématem jeho sdělení bylo "Jak káva prospívá našemu zdraví".

..více

Napsali o nás

Čtvrtek, 20. listopad 2014:

zdraviamy.cz: Káva je zdravá, potvrzuje docent Pavel Kohout.

Káva je zdravá, potvrzuje docent Pavel Kohout a jak ji správně připravit, poradí Adam Neubauer, barista.

..více

Servírovaná káva POTMĚ

Servírovaná káva POTMĚ

14.6. 2010 | Chcete si vychutnat nejčernější kávu a pomoci nevidomým? Na Ovocném trhu v Praze funguje opět po roce od 10. do 24. června netradiční kavárna POTMĚ, kde si můžete vyzkoušet, jaké to je konzumovat kávu, konverzovat a pohybovat se po tmě - tedy vůbec nic nevidět.

Slavnostního otevření se v den zahájení ujme patronka projektu Světluška - zpěvačka Aneta Langerová - a herec Viktor Preiss. V úplné tmě se o vás postará zkušený tým nevidomých hostesek, průvodců a číšníků. Připraven je také bohatý doprovodný program, vystoupení známých hudebníků na střeše kavárny a další. Výtěžek z tohoto projektu je určen do sbírky Světluška na pomoc nevidomým a zrakově postiženým dětem a dospělým.