Aktuality

Neděle, 02. listopad 2014:

Kávové nápoje pro zahřátí

Irská káva, námořnické caffé latte aj. Kávové nápoje, které skvěle chutnají a navíc zahřejí. Recepty nejsou složité a nápoje si každý může jednoduše připravit doma.

..více

Pondělí, 27. říjen 2014:

Docent Kohout vystoupil na "kávové" tiskové konferenci

Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD. vystoupil 23. 10. 2014 na tiskové konferenci Fóra zdravé výživy. Tématem jeho sdělení bylo "Jak káva prospívá našemu zdraví".

..více

Napsali o nás

Čtvrtek, 20. listopad 2014:

zdraviamy.cz: Káva je zdravá, potvrzuje docent Pavel Kohout.

Káva je zdravá, potvrzuje docent Pavel Kohout a jak ji správně připravit, poradí Adam Neubauer, barista.

..více

Vznik Institutu kávy

Vznik Institutu kávy

21.4. 2010 | Dnes byla spuštěna webová stránka www.institutkavy.cz, na níž najdete velké množství informací o kávě a vlivu její konzumace na zdraví člověka.

Dnes byla spuštěna webová stránka www.institutkavy.cz, na níž najdete velké množství informací o kávě a vlivu její konzumace na zdraví člověka. Obsah webu byl připraven ve spolupráci s předními tuzemskými odborníky, především však s doc. MUDr. Pavlem Kohoutem, PhD., a MUDr. Petrem Minárikem, českým a slovenským ambasadorem nově vzniklého Institutu kávy. Informace zde uvedené se rovněž opírají o výsledky renomovaných odborných mezinárodních studií. Více o zaměření Institutu kávy, jeho cílech a odbornících, kteří s ním spolupracují, se dozvíte na těchto stránkách.